Powstańców Śląskich 1

46-080 Chróścice

+48 77 469 53 34

sekretariat@szkolachroscice.pl

Godziny otwarcia

Kliknij tutaj

Nauczyciele

NAUCZYCIELE PSP IM. MARII KONOPNICKIEJ W CHRÓŚCICACH

Nazwisko i imię Przedmiot
Dyrektor  mgr Lewandowska-Jaroń Dorota edukacja wczesnoszkolna
mgr Bieniek Donata historia, geografia, psycholog, wos
mgr Frącz Małgorzata język polski, wychowawca świetlicy
mgr Giewanowicz Daria język polski
mgr Czechowska Katarzyna język angielski
mgr inż.  Lazik-Wodarz Sabina biblioteka, edukacja wczesnoszkolna
mgr Kondziela Marcin wychowanie fizyczne, edb, wychowawca świetlicy
mgr Kukurowska Małgorzata matematyka, chemia, fizyka
mgr Kupisińska Liliana informatyka, technika, przyroda, nauczyciel wspomagający
mgr Nartowska Martyna edukacja wczesnoszkolna, wychowanie fizyczne
mgr Młynek Mateusz wychowanie fizyczne, j. angielski, wychowawca świetlicy
mgr Macioszek Monika biologia, nauczyciel wspomagający
mgr Pyrek Karolina matematyka, wychowawca świetlicy
mgr  Sadova Mariya religia
mgr Samson Małgorzata pedagog, logopeda, wdżwr, doradztwo zawodowe, informatyka
mgr Skrzipietz Anna język mniejszości niemiecki, muzyka, plastyka, wychowawca świetlicy
mgr Trojan Dorota edukacja wczesnoszkolna, muzyka
mgr Weber Irena język niemiecki, historia i kultura języka mniejszości, wychowawca świetlicy
mgr Baldy Sylwia matematyka

 

Dyżury nauczycielskie w roku szkolnym 2021/22

Lp Imię i nazwisko Dzień, godzina dyżuru
1. Sylwia Baldy Czwartek 7:10-7:55
2.  Donata Bieniek Wtorek 7:15-8:00
3.  Katarzyna Czechowska Poniedziałek 14:25-15:10
4.  Dorota Trojan Poniedziałek 12:45-13:30
5.  Małgorzata Frącz Poniedziałek 15:05-15:50
6.  Daria Giewanowicz Środa 15:15-16:00
7.  Marcin Kondziela Poniedziałek 14:25-15:10
8. Małgorzata Kukurowska Piątek 7:15-8:00
9. Liliana Kupisińska Piątek 7:15-8:00
10. Sabina Lazik-Wodarz Czwartek 13:35-14:20
11. Dorota Lewandowska – Jaroń Środa 14:25-15:10
12. Monika Macioszek Czwartek 7:15-8:00
13. Mateusz Młynek Poniedziałek 14:25-15:10
14. Martyna Nartowska Piątek 7:15-8:00
15. Karolina Pyrek Wtorek 14:25-15:10
16. Mariya Sadova Środa 14:25-15:10
17. Małgorzata Samson Wtorek 15:00-15:50
18. Anna Skrzipietz Wtorek 14:25-15:10
19. Irena Weber Czwartek 11:40 – 12:25
Piątek 7:10 – 7:55

 

Skip to content