Awans gimnazjalistek

Gimnazjada, czyli Gminny Turniej Piłki Nożnej, który odbył się 16 marca bieżącego roku w Dobrzeniu Wielkim, okazał się być sprzyjający dla naszych zawodników. Najwyższe miejsce I na podium zajęła drużyna dziewcząt w składzie: Katarzyna Kubis,Emilia Kupczyk,Karolina Kokot,Karolina Stiller,Wiktoria Wieczorek,Żaneta Gruszka,Julia Kołodziej. Tym sposobem awansowały do półfinału powiatu, który zostanie rozegrany 6.04.2017 roku w Popielowie  Trenerem żeńskiej drużyny jest pan Marcin Kondziela, szkoląc swoje podopieczne dwa razy w tygodniu na obiektach Victorii Chróścice.

Kolejnym zadowalającym osiągnięciem podczas trwającego turnieju, było zajęcie II miejsca przez drużynę chłopców, w składzie: Feliks Sochor, Kamil Nawrath, Patryk Wierzgala, Jacek Jaroń, Łukasz Malek, Kacper Solga, Florian Lyga.

Opiekun Marcin Kondziela.