Czas prezentów, czyli radość z dawania

Uczniowie klasy I odkryli z radością , że otrzymywanie prezentów sprawia taką samą przyjemność, jak ich dawanie (a czasem nawet większą). Poprzez dzielenie się z innymi  uczą się większej otwartości, bezinteresowności i nie będą nastawione tylko na osobiste korzyści w relacjach z innymi. W tym roku włączyliśmy się do akcji zorganizowania świątecznej paczki dla dzieci z Domu Dziecka. Inspiracją dla nas była prośba absolwentki naszej szkoły- Julii. Pierwszaki zgromadziły zabawki, słodycze, gry, przybory szkolne i odzież. Udało nam się zrobić 5 paczek, które powędrowały do Domu Dziecka w Turawie.

Wszystkim Rodzicom i Dzieciom z kl. I za wsparcie i zaangażowanie serdecznie dziękuję w imieniu Dzieci z Domu Dziecka w Turawie

wych. kl. I D. Lewandowska- Jaroń