Dzień z Pluszowym Misiem

Międzynarodowy Dzień Pluszowego Misia  jest w naszej szkole okazją do przyniesienia z naszych domów misiowych przyjaciół, którzy towarzyszą nam od najmłodszych lat. Uczniowie wszystkich klas zaangażowali się w obchody tego dnia, biorąc udział w konkursie ogłoszonym przez bibliotekę szkolną we współpracy z samorządem uczniowskim.  Konkurs został przeprowadzony w trzech kategoriach.  Oto wyniki:

• Właściciel najmniejszego pluszowego misia – Olivia Wilińska – klasa 6b
  • Właściciel największego pluszowego misia – Hanna Giza – klasa 1
  • Klasa, która przyniosła najwięcej pluszowych misiów – klasa 3.

Serdecznie dziękujemy za udział w zabawie.

Tego dnia biblioteka szkolna zapraszała na wystawę misiowych lektur. Uczniowie brali udział w różnych zadaniach, rozwiązywali zagadki. Nagrodą były słodkie, żelowe misie.

Najmłodsi uczniowie wzięli udział w zajęciach bibliotecznych, podczas których poznali historię pluszowego misia oraz ciekawostki przyrodnicze o niedźwiedziach. Przypomnieli sobie różnych misiowych bohaterów. Za aktywny udział w zajęciach, na które przyszli ze swoimi pluszowymi przyjaciółmi, otrzymali dyplomy Przyjaciela Pluszowego Misia.