Festyn Rodzinny

W poniedziałek 18 czerwca 2018 roku w godzinach od 15:30 do 18.00 na boisku szkolnym Publicznej Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej odbył się kolejny już festyn rodzinny. Organizatorami imprezy byli: Dyrekcja szkoły, Grono Pedagogiczne oraz Rada Rodziców. Przybyłych tego dnia gości przywitali ze sceny organizatorzy oraz konferansjerzy: Laura Piekorz Łukasz Martos z klasy 3G. W następnej kolejności na scenie pojawiła się grupa dzieci wybranych ze wszystkich klaspod przewodnictwem Pani Doroty Trojan, która zaprezentowała swój talent muzyczny, wykonując utwory muzyki klasycznej na fletach. W dalszej części rozpoczęły się występy zaproszonych przedszkolaków reprezentujących miejscową Ochronkę. Zaprezentowany
przez maluchy taniec nagrodzony został owacją na stojąco! Wszyscy widzowie byli pod ogromnym wrażeniem podopiecznych naszych sióstr Następnie zebrana publiczność mogła podziwiać występy pozostałych klas, które włożyły całe serce w przygotowanie swoich występów. Gwoździem programu był jednak wspólny występ nauczycieli i rodziców. Widzowie przenieśli się do świata baśni, by wspólnie przeżyć perypetie Kota w Butach, Jasia i Małgosi, Złej Czarownicy, Złych Wróżek. Widzowie nagrodzili występ gorącym aplauzem. Nikt, kto tego dnia przybył na Festyn Rodzinny, nie żałował mile spędzonego czasu. Na koniec organizatorzy podziękowali mieszkańcom za wspólną zabawę, a wolontariuszom i sponsorom za pomoc w organizacji festynu. Warto wspomnieć, że podczas trwania festynu na wszystkich przybyłych czekały również inne atrakcje: zabawy i konkursy, kącik plastyczny, pyszne lody, malowanie twarzy, zabawy na torze przeszkód, pyszne ciasta oraz wiele innych niespodzianek. Po tak udanej imprezie nie pozostaje nic innego, jak zaprosić wszystkich na przyszłoroczny Festyn Rodzinny w naszej szkole!