Gminne zawody mini piłki nożnej zakończone sukcesem

Piękne wiosenne, poniedziałkowe przedpołudnie 9 kwietnia spędziliśmy na zawodach gminnych mini piłki nożnej młodszej młodzieży szkolnej. Mieliśmy przyjemność zagrać na wysokiej jakości sztucznej murawie dobrzeńskiego orlika, której może nam pozazdrościć niejeden orlik.Klasycznie na etapie gminnym  zmierzyliśmy się ze szkołami z Kup i Dobrzenia Wielkiego. Dziewczyny po walecznym meczu nieznacznie przegrały z Dobrzeniem.Chłopcy mieli trudniejszą przeprawę. PSP z Oddziałami Sportowymi w Dobrzeniu Wielkim okazało się silniejsze. Z kolei w meczu z Kup pokazali już co znaczy kawał dobrego, chróścickiego Fussballu. Tak więc dziewczęta i chłopcy zajęli drugie miejsce w gminie. Naszą szkołę reprezentowali:

1. Malcharczyk Zuza
2. Andruszko Martyna