HO! HO! HO!

Chociaż za oknami brak śniegu nastrój świąteczny w naszej szkole gości już od pierwszych dni grudnia. Dzisiaj, czyli 6-go grudnia panował u nas szczególny klimat, gdyż – zgodnie z tradycją – gościliśmy świętego Mikołaja. W tym wyjątkowym dniu „mikołajowe” czapki przyozdabiały głowy całej społeczności szkolnej. Od  rana w szkole  panował  świąteczny  nastrój  w oczekiwaniu  na  odwiedziny  upragnionego gościa.  Od pierwszej  godziny  lekcyjnej na korytarzach szkolnych słychać było dzwonek i charakterystyczny głos : „Ho,  ho”. Mikołaj uczestniczył w rozstrzygnięciu konkursów na najciekawszy pojemnik śniadaniowy i konkursu czytelniczego. W pierwszym laureatami było 33 uczniów i 7 wyróżnionych. Konkurs czytelniczy zdominowały uczennice kl. 3- Nikola Halupczok- Imsc, Sonia Bernat- II msc i Julia Kampa- 3 msc. Spotkaniu z Mikołajem towarzyszyło dużo radości i uśmiechów. Przejęte i uradowane buźki, zwłaszcza najmłodszych dzieci potwierdziły, że wierzą w św. Mikołaja i niecierpliwie go oczekują.

Na koniec Fani MIKOŁAJA, czyli zachwyceni uczniowie klas I-III zaprosili go do swoich klas, by tam wręczył im upragnione prezenty, a na pożegnanie zrobili wspólne zdjęcie i zaprosili Go na następny rok.