I miejsce dla naszych uczennic w Drużynowych Mistrzostwach Województwa w Tenisie Stołowym – Igrzyskach Młodzieży Szkolnej

W dniu 14 czerwca 2021 roku w Niemodlinie odbyły się Drużynowe Mistrzostwa Województwa w Tenisie Stołowym – Igrzyska Młodzieży Szkolnej, w których uczestniczyła silna reprezentacja naszej szkoły. Czujemy się niezmiernie dumni, gdyż nasze podopieczne – Izabela Matros i Karolina Lisowska były bezkonkurencyjne! W ostatecznych wynikach drużyna dziewcząt z PSP w Chróścicach zdobyła I MIEJSCE! Niezmiernie ważnym jest fakt, iż zwycięstwo to zagwarantowało im udział w Drużynowych Mistrzostwach Polski, jednak z uwagi na sytuację pandemiczną spowodowaną wirusem COVID-19 zawody te zostały odwołane.
Należy tu bardzo wyraźnie podkreślić, iż osiągnięte wyniki są zasługą ciężkiej pracy dziewcząt, ale też zespołowej pracy kadry pedagogicznej, na którą składają się: Pani Marta Lityńska – trenerka z Victoria Chróścice, Pani Małgorzata Samson – pedagog szkolny z PSP w Chróścicach oraz Pan Marcin Kondziela – nauczyciel wychowania fizycznego z PSP w Chróścicach oraz trener STS Brynica.

Jest to kolejny sukces naszych uczniów w osiąganiu wyróżnień sportowych 🙂

BRAWO !!!

Marcin Kondziela