"KANGUR MATEMATYCZNY” – wyniki

Organizatorem konkursu "KANGUR MATEMATYCZNY w Polsce jest Towarzystwo Upowszechniania Wiedzy i Nauk Matematycznych w Toruniu a koordynatorem w regionie opolskim jest Regionalny Zespół Placówek Wsparcia Edukacji w Opolu.
W związku z częściowym zawieszeniem zajęć w szkołach konkurs Kangur 2021 został przeprowadzony drogą internetową i stacjonarną w dniu 22 kwietnia 2021r.

Do konkursu "KANGUR MATEMATYCZNY” w tym roku przystąpiło łącznie 2883 uczniów, w naszej szkole 30 uczniów.
WYRÓŻNIENIE OTRZYMAŁ
KOTŁOWSKI MAREK KL.3

A bardzo wysoki wynik uzyskali:
NAWRAT MAIK KL.4
TASZYCKI ALEKSANDER KL.6b

Gratulujemy wszystkim uczniom ! Cieszymy się, że co roku tyle uczniów chce sprawdzić się w tym Konkursie. Dziękujemy też naszej szkolnej Radzie Rodziców, że ponownie zasponsorowała udział naszych uczniów w konkursie "KANGUR MATEMATYCZNY”
Zapraszam do udziału w konkursie KANGUR 2022 !

Karolina Pyrek
Małgorzata Kukurowska