Lukrowa Kraina to świat pełen kolorów i smaków!

Lukrowa Kraina to świat pełen kolorów i smaków! Świat, który powstał z pasji tworzenia, a każda nawet najmniejsza rzecz jest małym dziełem

Po raz kolejny gościliśmy w naszej szkole p. Iwettę Sochor, która na zaproszenie pierwszoklasistów i ich wychowawczyni przyjechała, by wprowadzić ich w świąteczny nastrój. Tym razem poznawaliśmy historię piernika oraz wspólnie ozdabialiśmy te słodkości. Dekorowanie pierników jest piękną tradycją, pozwala  tworzyć niepowtarzalną atmosferę i piękne kreacje , które można zawiesić na choince, podarować komuś bliskiemu lub po prostu …. zjeść . Podczas ozdabiania zużyliśmy wiele kolorowych ozdób oraz lukru plastycznego . Pięknie ozdobione pierniki zapakowaliśmy w ozdobne pudełka, które mogą być doskonałym prezentem dla naszych bliskich.

Radość dzieci z zabawy i zachwyt nad wykonanym dziełem były nie do opisania.  Dziękujemy serdecznie p. Iwettcie Sochor za zarażenie nas pasją tworzenia przepysznych smakołyków i przekazywanie tradycji bożonarodzeniowych.

WESOŁYCH ŚWIĄT  !!!!

wych. kl.I D.Lewandowska- Jaroń