Matematyczne sukcesy

Wakacje już blisko, więc najwyższy czas aby z wytchnieniem i ogromną dumą zaprezentować matematycznych omnibusów naszej szkoły. Dzięki wytrwałości i pasji do matematyki uczniowie Paweł Cebula z kl.IVa, Robert Malcharczyk z IVa i Paweł Maciosek z IVb zdobyli wysokie noty w konkursach matematycznych  I tak:

-Paweł Cebula zdobył III miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Matematycznym Olimpus oraz wynik bardzo dobry w Międzynarodowym Konkursie Kangur Matematyczny

-Robert Malcharczyk został wyróżniony w Międzynarodowym Konkursie Kangur Matematyczny

-Paweł Maciosek został wyróżniony w Międzynarodowym Konkursie Kangur Matematyczny

Gratulujemy matematycznym mistrzom, a także pani Marii Liskowicz, która przygotowała uczniów do konkursów. Życzymy dalszych sukcesów!