„Memory Master” Ogólnopolski konkurs leksykalny z języka angielskiego

Dnia 1 grudnia 2016 r. w naszej szkole odbyła się jesienna edycja ogólnopolskiego Konkursu Leksykalnego z Języka Angielskiego „MEMORY MASTER” dla uczniów szkoły podstawowej.
Konkurs polega na opanowaniu określonej listy angielskich słówek na trzech różnych poziomach (osobno klasy IV,V i VI), w oparciu której uczestnicy rozwiązują test zawierający różnego typu zadania. W potyczkach językowych wzięło udział jedenastu śmiałków z klas IV-VI.
Znamy już wyniki i jest nam niezmiernie miło poinformować, że mamy aż trzech mistrzów! Oto oni:
ALICJA KOŁODZIEJ, klasa 4a – LAUREAT III STOPNIA (90% poprawnych odpowiedzi)
ROBERT MALCHARCZYK, klasa 4a – WYRÓŻNIENIE (89% poprawnych odpowiedzi)
PAWEŁ CEBULA, klasa 4a – WYRÓŻNIENIE (86% poprawnych odpowiedzi)
Pozostali uczniowie, którzy podjęli wysiłek i przygotowali się do konkursu to: Bartosz Pipiak , Angelika Żmudź, Dominika Gatzka, Maja Synowski, Wiktoria Opała, Ewa Cebula, Laura Wawro, Karolina Świerad oraz Laura Kwosek.
Wszystkim składamy serdeczne gratulacje i życzymy jeszcze wielu sukcesów językowych.
Każdy uczeń naszej szkoły może pobrać darmowa aplikację ze strony http://www.memorymaster.edu.pl/ W aplikacji znajdują się wszystkie listy słów oraz dwie gry pomagające w lekki sposób uczyć się słownictwa.