Nasz udział w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Zadań Logicznych

Dnia 15 lutego 2021 r. uczniowie klas I-VIII Publicznej Szkoły Podstawowej w Chróścicach wzięli udział w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Zadań Logicznych, której organizatorem jest Olimpus.
Celem olimpiady jest rozwój i doskonalenie logicznego oraz kreatywnego myślenia, które powinno być rozwijane od najmłodszych lat. Olimpiada nie wymagała przygotowania matematycznego a jedynie sprawnego i analitycznego rozwiązywania łamigłówek i zadań.
Olimpiada została przeprowadzona na 3 poziomach trudności: Poziom 1 – edukacja wczesnoszkolna (klasy I-III), Poziom 2 – szkoła podstawowa (klasy IV-VI), Poziom 3 – szkoła podstawowa (klasy VII-VIII). W konkursie wzięło udział 33 uczniów naszej szkoły. Uczniowie klas I-III wypełnili testy w szkole, natomiast uczniowie klas IV-VIII wzięli udział w testach online.
Dziękujemy Radzie Rodziców za sfinansowanie udziału uczniów w olimpiadzie.
Uczestnikom życzymy wysokich wyników!

Justyna Kasprzyk-Ressel

szkolny organizator olimpiady