Naukowo i sportowo, czyli wrocławska przygoda klasy 2 gimnazjum

W dniu 26.04.2018 klasa 2 gimnazjum wybrała się na klasową wycieczkę do Wrocławia. Pierwszym elementem pobytu w tym mieście była wizyta w centrum wiedzy o wodzie czyli Hydropolis. Tu uczniowie poznali niemal całą historię wody i wszystkiego co z nią związane, począwszy od maszyn wodnych, wykorzystywanych w życiu człowieka po największe  głębiny oceaniczne. Po tym dużym łyku wiedzy nadszedł czas na sprawdzenie wytrzymałości mięśni czyli wizytę w parku trampolin. Okazało się, że uczniowie klasy 2 gimnazjum równie dobrze, jak z wiedzą o wodzie, radzą sobie na miękkim podłożu, jakim jest trampolina. Po rozgrzewce przeprowadzonej przez fachowca rozpoczęło się szaleństwo skoków, przewrotów oraz walk siłowych. Pomimo zmiennej pogody dzień można zaliczyć do bardzo udanych.