Oliwia laureatką w konkursie

Komisja konkursowa po burzliwych obradach zadecydowała jednomyślnie o wyborze zarówno projektu, jak i nazwy maskotki, która będzie symbolem upamiętniającym jubileusz 25-lecia istnienia Prowod Sp. z o.o. oraz będzie wykorzystana w celach promocyjnych, a także w działaniach mających na celu edukację ekologiczną dzieci i młodzieży, zwiększającą poczucie odpowiedzialności za środowisko.
Laureat w konkursie na projekt wyglądu maskotki: OLIVIA WILIŃSKA klasa 5 PSP w Chróścicach

Uroczyste wręczenie nagród miało miejsce 1 czerwca w Dzień Dziecka w czasie II Pikniku Ekologicznego „Środowisko ponad wszystko”. Dzień ten był szczególnie ważny dla firmy PROWOD ze względu na tegoroczne obchody Jubileusz 25 – lecia istnienia firmy .

oprac. Dorota Lewandowska- Jaroń