Rozstrzygnięto konkurs

Podejmując działania na rzecz promocji zdrowia w zakresie profilaktyki HIV/AIDS, 1 grudnia po raz kolejny zorganizowany został konkurs dla uczniów naszego gimnazjum. Jego celem było: poszerzanie wiedzy z zakresu problematyki HIV/AIDS; kształtowanie właściwych postaw młodych ludzi wobec osób zakażonych wirusem HIV lub chorych na AIDS oraz integrowanie młodzieży we wspólnych działaniach z zakresu profilaktyki zdrowotnej.
Przeprowadzono test wiedzy oraz rozstrzygnięto konkurs na plakat dotyczący problematyki HIV/AIDS. Zwycięzcami zostali :
W kategorii wiedza : I miejsce – Magdalena Chmielewska, II miejsce – Łukasz Gross, III miejsce – Kamil Baldy
W kategorii plakat : Jacek Jaroń
Wyróżnienia otrzymali : Patryk Wierzgala, Kamil Nawrath, Alicja Szostak, Jacek Jaroń, Karolina Kokot

Organizatorzy – Małgorzata Samson i Małgorzata Kukurowska