Tenis stołowy- wojewódzkie zmagania finałowe

W ostatnich dniach, przed rozpoczynającymi się feriami zimowymi odbył się Wojewódzki Finał w Tenisie Stołowym. 8 lutego do finałowych zmagań w Dobrzeniu Wielkim przystąpili zawodnicy gimnazjum. Naszą szkołę reprezentował Feliks Sochor, zajmując 17 miejsce na 64 startujących.

Z kolei  9 lutego w Niemodlinie rozegrano finał wojewódzki w kategorii  uczniów klas I-VI, na którym wyśmienicie poradziła sobie  Iza Matros z klasy IIIb. Nasza uczennica zajęła IX miejsce spośród 64 rywalizujących tenisistów. Na uwagę zasługuje fakt, że nasza reprezentantka zmagała się z zawodnikami starszymi o trzy lata. Gratulujemy sukcesów oraz ogromnej determinacji, życząc kolejnych udanych rozgrywek.

Szczególne podziękowania kierujemy do pana Dyrektora Mirosława Gutki, który zawsze wspiera działalność sportową naszych uczniów oraz Klubowi Sportowemu LZS Victoria Chróścice za owocną współpracę.

Opiekunem podczas zawodów był pan Marcin Kondziela.