Wyniki Międzynarodowego Konkursu Matematycznego Kangur 2018

Znane są już wyniki tegorocznej edycji konkursu Kangur.
W kategorii Maluch najwyższy wynik w szkole to 57 pkt, a najniższy 35 pkt. Do wyróżnienia należało zdobyć 70,75 pkt.
W kategorii Beniamin najwyższy wynik w szkole to 111,25 pkt, a najniższy to 74,50 pkt.
Do wyróżnienia należało zdobyć 85 pkt. Wyróżnienie zdobył uczeń klasy 5a Paweł Cebula i uczennica klasy 6 Ewa Cebula. Do wyniku bardzo dobry zabrakło zaledwie 0,75 pkt. Uczniowie z wynikiem bardzo dobry zapraszani są wraz z nauczycielami na galę rozdania nagród. W przyszłym roku szkolnym nasz szkolny lider matematyczny ma szansę w tej samej kategorii sięgnąć po kolejne tytuły tj. bardzo dobry lub laureta.Tytuł laureta w tej kategorii osiąga sie po zdobyciu w kl 5 137 pkt, a w klasie 6 po zdobyciu 143 pkt.
W kategorii Junior najwyższy wynik to 88 pkt, a najniższy 53,75 pkt.
Uczeń klasy 3 PG został wyróżniony. Do wyróżnienia należało zdobyć 81 pkt.

A oto lista wyróżnionych uczniów naszej szkoły:

Cebula Paweł

Cebula Ewa

Stanik Paweł

Życzymy sukcesów w przyszłym roku szkolnym.