Z wizytą w przedszkolu

W związku z 100 –rocznicą odzyskania przez Polskę niepodległości, klasa I wybrała się do przedszkola, by swoim młodszym kolegom i koleżankom zaprezentować piosenki patriotyczne. Dzieci zaśpiewały popularne  piosenki z okresu, gdy powstawała Polska: „Wojenko, wojenko”, „Serce w plecaku”, a także piosenkę „Co to jest niepodległość”. Występ bardzo się spodobał nie tylko przedszkolakom, ale również paniom pracującym w przedszkolu. Po części artystycznej był czas na wspólne zabawy z maluchami i swoją dawną wychowawczynią Panią Ireną.  Panie nie mogły się nadziwić, że dzieci tak urosły. Na koniec wizyty odwiedziliśmy jeszcze przedszkolny  plac zabaw. Odwiedziny były bardzo udane i jeszcze długo uczniowie wspominali czas spędzony w przedszkolu.