Oferta zajęć dodatkowych w roku szkolnym 2017/2018

Nazwisko i imię nauczyciela prowadzącego

 

Zajęcia

 

Dzień  tygodnia,godzina

 

Bieniek Donata

 

Konsultacje

Przygotowanie do egz. gimnazjalnego

Kółko historyczne

 

wtorek 7.15-8.00

czwartek 7.15-8.00

czwartek 14.20-15.05

 

Blaik Halina

 

 

Kółko matematyczne

Zajęcia wyrównawcze z matematyki

Przygotowanie do egz. gimnazjalnego

 

wtorek 14.20-15.05

wtorek 15.05-15.50

piątek 14.20-15.05

Frącz Małgorzata

 

Konsultacje

 

środa 7.15

 

Giewanowicz Daria

 

Przygotowanie do egz. gimnazjalnego

 

piątek 13.30-14.15

 

Kachel Gabriela

 

Przyg. do bierzmowania kl.III gimnazjum

Przyg.do bierzmowania kl.II gimnazjum

poniedziałek 15.05-15.50

piątek 15.05-15.50

s.Edyta

 

Kółko religijne

Przyg. do bierzmowania kl.6

Przyg. do bierzmowania kl.7

Konsultacje

 

poniedziałek 14.20-15.05

czwartek 13.30-14.15

czwartek 15.15-16.00

środa 14.20

Kasprzyk-Ressel Justyna

 

Konsultacje

 

wtorek 14.20-15.00

 

Kondziela Marcin

 

Kołodziej Ryszard

Tenis stołowy

 

Kółko matematyczne kl.Va,Vb

wtorek 15.10-16.40

 

 środa 13-30-15.05

Kukurowska Małgorzata

 

 

 

Konsultacje

Przygotowanie do egz. gimnazjalnego

 

 

 

piątek 7.15

środa 14.20-15.05

 

Kupisińska Liliana

 

Rękodzieło artystyczne

Konsultacje

 

środa 15.05-16.00

środa 13.30-14.15

 

Kropielnicka Ewa

 

Konsultacje

Przygotowanie do egz. gimnazjalnego

 

wtorek 12.25-12.50

wtorek 13.30-14.15

 

Lewandowska-Jaroń Dorota

 

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze kl.I

 

środa 13.30-14.15

 

Macioszek Monika

 

Konsultacje

Przygotowanie do egz. gimnazjalnego

Rękodzieło artystyczne

 

wtorek 7.15

środa 14.20-15.05

środa 15.05-16.00

 

Młynek Mateusz

 

Konsultacje

Zajęcia dodatkowe piłka nożna

 

poniedziałek 14.20-15.05

czwartek 14.20-15.05

 

Skrzipietz Anna

 

„Niemiecki na wesoło”

 

środa 13.30-14.15

 

Stawiarska Anna

 

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze

Kółko szachowe

Matbaza

 

wtorek 12.40-13.25

wtorek 13.30-14.15

piątek 13.30-14.15

 

Strzałkowski Rafał

 

Konsultacje

Zajęcia wyrównawcze

 

wtorek 7.15-8.00

piątek  13.30-14.15

 

Trojan Dorota

 

Kółko muzyczne

 

wtorek 12.45-13.30

 

Bieniek Donata

Frącz Małgorzata

Giewanowicz Daria

Gutka Mirosław

 

Klub Miłośników Języka Polskiego i Historii terminy ruchome

Wencel Liliana

 

Konsultacje

Zajęcia teatralne w j.niemieckim

 

wtorek 13.30-14.15

wtorek 14.20-15.05