Konkurs j. angielskiego

Sukces naszej uczennicy Wiktorii Kurpiers  w Wojewódzkim Konkursie Języka Angielskiego!

11.01.2023 roku odbył się kolejny etap Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego dla Szkół Podstawowych- etap miejsko-gminny. Naszą szkołę reprezentowali: Wiktoria Kurpiers, Julia Stocka, Michał Kotowski z klasy VIII a oraz Julia Smolińska , Kacper Siwek  i Aleksander Taszycki z klasy VIII b.

Uczniów do konkursu przygotowywała Pani Katarzyna Czechowska.  Uczestnicy rozwiązywali test sprawdzający ich wiedzę na temat kultury krajów anglojęzycznych oraz  test  leksykalno-gramatyczny, zmagali się również z zadaniami na rozumienie tekstu pisanego. Nasi uczniowie spisali się na medal. Wiktoria Kurpiers zajęła pierwsze miejsce,  czego serdecznie gratulujemy! Naszym wspaniałym uczniom życzymy dalszych sukcesów naukowych oraz powodzenia w szkołach ponadpodstawowych.

Katarzyna Czechowska