Adwentu nadszedł czas…

Jak co roku, w pierwszą niedzielę adwentu w Chróścicach odbywa się Kiermasz Adwentowy przygotowany przez parafialną Caritas. Nasi uczniowie uświetnili swoimi występami świąteczny kiermasz. W programie muzycznym występowały dzieci z naszej szkoły. Wykonali kolędy w języku niemieckim, a uczniowie z kółka muzycznego zaprezentowali polskie kolędy, pastorałki i piosenki świąteczne. Wszyscy wykonawcy otrzymali gromkie brawa i słodki upominek. Nasi uczniowie chętnie angażują się w imprezy środowiskowe i wzięli również udział w Wigilii dla Seniorów. Uprzyjemnili im czas wspólnie spędzony przy wigilijnym opłatku. Dzieci zaśpiewały kolędy i pastorałki, a także wykonały utwory na fletach i flażoletach. Spotkanie odbywało się w miłej i ciepłej atmosferze. Występy bardzo się podobały i uczniowie zostali nagrodzeni oklaskami.

Dorota Trojan