Dla babci i dziadka życzeń moc …

23 stycznia 2023r. w Sali Wiejskiej odbyła się uroczystość z okazji dnia Babci i Dziadka. Przybyłych gości powitała pani dyrektor Dorota Lewandowska – Jaroń. Na to spotkanie dzieci narysowały portrety swoich dziadków, którymi została udekorowana sala. Ciasto i kawę przygotowały mamy. Wnuki zaprezentowały ciekawy program artystyczny, na który składały się piosenki, wiersze, gra na flażoletach, a także taniec. Dziadkowie nagrodzili występy gromkimi oklaskami. Spotkanie przebiegało w miłej i serdecznej atmosferze. W podziękowaniu za miłość i troskę wnuki ofiarowały swoim babciom i dziadkom piękne laurki, ozdobne serca i medale. Wszystkim, którzy pomagali w organizacji tej uroczystości składam gorące podziękowania.

Dorota Trojan