Dzień otwarty naszej szkoły

W środę 6 kwietnia br. odbyły się DNI OTWARTE, na które przybyli przyszli pierwszoklasiści wraz z rodzicami. Zorganizowano różne atrakcje: doświadczenia chemiczne – Małgorzata Kukurowska, warsztaty plastyczne – Monika Macioszek, Dorota Lewandowska – Jaroń, muzyczne (granie na instrumentach) – Dorota Trojan oraz konkurencje sportowe – Martyna Nartowska. Przedstawiciele klasy trzeciej, wraz z wychowawczynią, zaprezentowali klasowe mini zoo (hodowlę patyczaków, chomika, świnki morskiej i uprawę roślin cebulkowych). Przeprowadzono warsztaty biblioteczne, zachęcające przyszłych uczniów i ich rodziców do czytanie książek od najmłodszych lat. Pani pedagog przygotowała wirtualny spacer po szkole i zaprezentowała ofertę edukacyjną szkoły. Nie zabrakło także atrakcji sportowych. W zajęciach brały udział dzieci, a rodzice w tym czasie rozmawiali z nauczycielami o funkcjonowaniu szkoły. Nie było osoby, która stałaby albo siedziała bezczynnie. Mamy nadzieję, że Dzień Otwarty wszystkim się spodobał, serdecznie zapraszamy 😀do naszej szkoły.

Koordynator: Sabina Lazik -Wodarz