Dzień Ziemi w naszej szkole

W dniu 21 marca, pierwszego dnia wiosny, uczniowie naszej szkoły włączyli się aktywnie w obchody Dnia Ziemi w Gminie Dobrzeń Wielki. W ramach tej ogólnopolskiej inicjatywy, dzieci i nauczyciele zaangażowali się w porządkowanie terenu w Chróścicach.

Wspólnie przystąpiliśmy do sprzątania, aby dbać o nasze środowisko i promować poszanowanie zasobów naturalnych. Akcja miała na celu unikanie odpadów, efektywną segregację oraz szacunek do otaczającego nas świata.

W trakcie sprzątania, uczniowie zbierali śmieci, segregowali je i dbali o czystość wokół szkoły i w naszej miejscowości. To ważne wydarzenie pokazało, że każdy z nas może wnieść swój wkład w ochronę środowiska.

Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie i wspólną pracę! Nasza szkoła jest dumna, że mogła wziąć udział w tej wartościowej inicjatywie.

Zachęcamy do dalszych działań na rzecz czystości i ochrony naszej planety!

Małgorzata Samson