Dziewczyny na kolejnym etapie zawodów !

Reprezentantki chróścickiej szkoły meldują się na kolejnym etapie zawodów z piłki nożnej!
Finał powiatu odbył się 28. kwietnia w Łubnianach. Spośród 4 drużyn – Łubnian, Starych Budkowic i Popielowa – zajęliśmy 2. miejsce, które również było premiowane awansem.
Nasze dziewczyny w składzie Pauline, Sonia, Anita, Jessica, Emilii, Lena, Julia, Zosia i Maja dały z siebie bardzo wiele! Wyciągnęliśmy wnioski z poprzednich meczów, ale jeszcze mamy kilka elementów do poprawy. Gratulacje drużyna! Miło obserwować te charakterki, które przekuwają się w fair play walkę sportową.👏😆
10. maja pojedziemy na półfinał wojewódzki. Wielkie wyzwanie przed nami, ale chętnie stawimy mu czoła.
Zespół jest przygotowywany do zawodów przez panów Marcina Kondzielę i Mateusza Młynka.
Mateusz Młynek