EKO – KLASA

W czwartek 9 marca klasa pierwsza wraz z wychowawczynią Sabiną Lazik-Wodarz postanowiła upiększyć swoją EKO-KLASĘ i posadzić w doniczkach cebulki kwiatów takich jak : krokusy, tulipany, szafirki i hiacynty, które będą zwiastunem nadejścia wiosny. Kwiaty będą pobudzały zmysły, przepięknie pachnąc oraz imponująco wyglądając. Zajęcia z edukacji przyrodniczej dostarczyły dzieciom mnóstwo radości. Sama EKO-klasa jest interesująca, a obserwowanie małej cebulki, która będzie zmieniała się w piękny kwiat-wprost magiczne.  Tak wspólnie spędzonego czasu na lekcji dzieci z pewnością nie zapomną nigdy, a rozwijające się kwiaty będą miały jeszcze większą wartość.

Sabina Lazik-Wodarz