Powiatowe „Dwa ognie”

14 listopada w Niemodlinie odbył się powiatowy etap zawodów w „Dwa ognie”. Naszą gminę
reprezentowały dziewczynki z klas II-IV, które były najmłodszymi uczestniczkami tego turnieju.
Stoczyły ciężką walkę z drużyną z Dąbrowy i z Niemodlina. Chociaż mecze zakończyły się porażką, to nasze dziewczynki pokazały hart ducha, wytrwałość i wolę walki. Zdobyły nowe doświadczenie i z pewnością wykorzystają je w następnych rozgrywkach. Obok naszych dziewczynek, gminę reprezentowali chłopcy z Publicznej Szkoły Podstawowej z Oddziałami Sportowymi z Dobrzenia Wielkiego. Obie drużyny zakończyły rozgrywki na 3 miejscu. Te zawody to początek drogi sportowej naszych uczennic. Życzymy im wytrwałości w dążeniu do osiągania jak najlepszych wyników.

Dorota Trojan