Festiwal skoków i rzutów

W dniu 7 marca 2023 roku w Zespole Szkół w Dobrzeniu Wielkim odbył się Festiwal skoków i rzutów w lekkiej atletyce. W wydarzeniu tym wystartowało 6 reprezentantów naszej szkoły. Bardzo dobre wyniki w pchnięciu kulą osiągnęły nasze uczennice z klas V i VI. Uczennica PSP w Chróścicach – Sonia Bernat osiągnęła wyśmienity wynik w pchnięciu kulą – aż 9 metrów i 14 centymetrów. Pierwsze miejsce udało się za to zająć kolejnej naszej podopiecznej – Lenie Gierok, której wynik wyniósł 9 metrów 82 centymetry. Również uczeń naszej szkoły Krzysztofa Bernata osiągnął  dobry wyniki zajmując szóste miejsce. Pozostali reprezentanci naszej szkoły – Nikodem Włodarczyk, Justyna Bauc oraz Dawid Golec nabrali obycia i doświadczenia w udziale w zawodach. Opiekunem grupy był nauczyciel wychowania fizycznego w PSP w Chróścicach – Pan Marcin Kondziela.