Finał gminy w koszykówce

Bardzo dużym zainteresowanie młodzieży szkolnej cieszył się finał gminy w koszykówce! Widać uczniowie byli spragnieni emocji sportowych po okresie kwarantann.

2. marca udaliśmy się do szkoły nr 3 w Dobrzeniu Wielkim, gdzie stawiło się aż 8 drużyn. Po 4 zespoły dziewcząt i chłopców, co oznacza 100 procentową frekwencję, jeżeli chodzi o placówki z naszej gminy.

Uczniowie i uczennice klas 7b, 8a i 8b rywalizowali z PSP w Kup, PSP nr 1 w Dobrzeniu Wielkim oraz z PSP nr 3 w Dobrzeniu Wielkim.

Chłopcy po 3 meczach zajęli 2. miejsce, ale lepszy bilans małych punktów szkoły w Dobrzeniu spowodował, że ostatecznie przesunęliśmy się na trzecie miejsce.

Duża pochwała dla dziewcząt, które w okrojonym składzie musiały walczyć za dwie, bez zmian, a i tak punktowały przeciwniczki. Niestety zmęczenie się udzieliło i w ostatecznej stawce zajęliśmy 4. miejsce.

Dziękujemy za udział naszym uczniom. Wykazaliście się sporym zaangażowaniem. Drużyny były prowadzone przez panów Kondzielę i Młynka.