Już po raz 25 odbył się w naszej szkole Szkolny Przegląd Artystyczny. Konkurs ten miał swój początek w roku 2000. W czasie pandemii jeden przegląd nie odbył się. Co roku brało w nim udział około 50 wykonawców. Prezentowali swoje umiejętności wokalne, taneczne, instrumentalne, teatralne, recytatorskie, a także swoje pasje i zainteresowania. Występy uczniów były inspiracją dla podejmowania nowych wyzwań. Z okazji Jubileuszu Alan Weber, uczeń klasy 5b zaprojektował i wydrukował na drukarce 3D specjalne medale. W tym roku wystąpiło 63 młodych artystów, zaprezentowano 15 filmików przedstawiających
pasje naszych uczniów. Wszyscy wykonawcy otrzymali złote medale i dyplomy oraz gromkie brawa.
Dorota Trojan












