Główna nagroda w konkursie “Nasza Woda”

26.03 w Urzędzie Gminy w  Dobrzeniu Wielkim odbyło się uroczyste rozstrzygnięcie gminnego konkursu filmowego “Nasza Woda”. Z dumą informujemy, że główną nagrodę zdobył film “Beczka Alojzika”, autorstwa naszych uczennic : Natalii Gwizdały, Leny Nawrat, Emilii Kupczyk i Kai Jaskólskiej.
Film, który zachwycił jury swoją oryginalnością i poziomem artystycznym, przedstawia kreatywne podejście do tematu retencji wody. Komisja konkursowa, w składzie Rafał Kawałko, Gabriela Szmolke i Dorota Michniewicz-Rybarz, jednogłośnie uznała dzieło uczennic za najlepsze spośród wszystkich zgłoszeń.
Konkurs cieszył się dużym zainteresowaniem, zgromadził aż 16 zespołów filmowych złożonych z 49 uczniów. Uczennice otrzymały nagrody w postaci bonów towarowych na zakup sprzętu fotograficznego i drobnego sprzętu elektronicznego o łącznej wartości 2.000 zł. Opiekunem projektu z ramienia naszej szkoły była Małgorzata Samson.
W konkursie udział wzięli również : Zosia Świder, Maja Czyrek, Marlena Marynik, Hania Giza, Emil Czyrek i Michał Patrzek.
Jesteśmy niezmiernie dumni z naszych uczennic i ich osiągnięcia, które pokazuje, że kreatywność i zaangażowanie oraz współpraca na linii uczeń – nauczyciel -rodzic, mogą prowadzić do wspaniałych rezultatów. Gratulujemy zwycięzcom i wszystkim uczestnikom konkursu.
fot. Anna Gwizdała