GMINNE ZAWODY

W dniu 30.03.2022 r. w Chróścicach odbyły się gminne rozgrywki w piłce siatkowej chłopców – Igrzyska Młodzieży Szkolnej. W zawodach wzięli udział reprezentanci 3 szkół. Turniej był bardzo zacięty, gdyż drużyny miały po 1 wygranej i 1 przegranej. Finalnie zadecydowały małe punkty setowe. Najlepsza okazała się drużyna PSP z Oddziałami Sportowymi w Dobrzeniu Wielkim. Na drugim miejscu uplasowała się PSP w Chróścicach, a zaraz za nią PSP nr 3 w Dobrzeniu Wielkim. Naszą szkołę reprezentowali:Gliwiński Kacper ,Grzona Artur, Wosz Łukasz, Świerad Mateusz, Melnyk Nazar, Szczepański Filip, Śniatała Piotr, Taszycki Aleksander. Opiekę trenerską na tych zawodach sprawowali p.Marcin Kondziela i p.Mateusz Młynek.

Marcin Kondziela