Hurra! Umiem pływać!!!

W ubiegłym tygodniu zakończył się projekt „ Umiem Pływać” Brało w nim udział 26 uczniów naszej szkoły. Odbyło się 10 lekcji nauki pływania pod okiem czterech instruktorów. W grupie zaawansowanej pływała Milena i Andreas. Pozostali uczestnicy trenowali w grupie średniozaawansowanej i początkującej. Na ostatniej lekcji odbyły się zawody pływackie, które były podsumowaniem całego kursu. W każdej grupie został wyróżniony pływak z najlepszym czasem.
Wśród zwycięzców, było aż troje uczniów naszej szkoły: Lena Wójcik, Alicja Kowalska i Paulina Walkiewicz. W nagrodę każda z nich otrzymała okulary pływackie. Wszyscy uczniowie ukończyli naukę pływania i otrzymali dyplom uczestnictwa oraz słodką niespodziankę. Pływanie to bardzo ważna umiejętność, która przyda się każdemu na całe życie.

Dorota Trojan