Igrzyska Dzieci

Trzecie miejsce w Grach i Zabawach – Mały Olimpijczyk w Dąbrowie Niemodlińskiej

W ostatnich zawodach sportowych dla najmłodszych, chłopcy z Chróścic udowodnili, że są gotowi na sportowe wyzwania. W ramach Igrzysk Dzieci, zorganizowanych pod hasłem "Gry i zabawy chłopców" w „Małym Olimpijczyku” stanęli do rywalizacji w półfinale powiatu, osiągając imponujące trzecie miejsce. Zawody, które odbyły się niedawno, zgromadziły utalentowanych młodych sportowców z różnych miejscowości. Uczniowie naszej szkoły wykazali się nie tylko umiejętnościami sportowymi, ale także determinacją i duchem drużyny. W konkurencjach, obejmujących różnorodne gry i zabawy, chłopcy z Chróścic imponowali swoją sprawnością fizyczną i umiejętnościami zespołowymi. Treningi i przygotowania do zawodów przyniosły widoczne efekty, co zaowocowało zasłużonym trzecim miejscem.
Nauczyciele są dumni z osiągnięć swoich małych sportowców. Starania chłopców nie tylko promują zdrowy tryb życia, ale również wzmacniają więzi społeczności lokalnej poprzez sportową rywalizację i ducha współpracy. Niezależnie od wyniku, udział w Igrzyskach Dzieci to dla chłopców niezapomniane doświadczenie, które wzbogaciło ich sportowe doświadczenie i zainspirowało do dalszych wysiłków na drodze do osiągania celów sportowych. Wszystkim uczestnikom gratulujemy za zaangażowanie i fair play, życząc dalszych sukcesów w przyszłych zawodach. Publiczna Szkoła Podstawowa w Chróścicach może być dumna z naszych uczniów, którzy z poświęceniem reprezentują swoją społeczność na sportowej arenie. Reprezentacja PSP Chróścice: Glatki Dawid, Gliwiński Maciej, Karoń Karol, Kubicki Alan, Kupilas Amadeusz, Pawlak Andreas, Pogrzeba Alex, Śniatała Szymon, Julian Weber.
Do zawodów chłopcy byli przygotowywani przez nauczycieli naszej szkoły: panią Dorotę Trojan, panią Martynę Nartowską i pana Marcina Kondzielę.