Igrzyska w piłce nożnej

W dniu 22 marca 2023 roku w Szkole Podstawowej z Oddziałami Sportowymi w Dobrzeniu Wielkim odbyły się Igrzyska dzieci w piłce nożnej. Pomimo zaciętej walki i początkowej utraty punktów, zarówno drużyna uczennic, jak uczniów z PSP w Chróścicach zajęła finalnie pierwsze miejsce. Dzięki tym wygranym obie drużyny uzyskały awans do półfinału powiatu. Jesteśmy z Was bardzo dumni! Brawo dziewczęta: Sonia Bernat, Lena Gierok, Hanna Giza, Nikola Halupczok, Julia Nowak, Karolina Slowik, Pauline Sobota, Emilii Stotko, Hanna Urbańska, Anita Walkiewicz !!! Brawo chłopcy: Filip Cossbau, Kasjan Jungier, Krzysztof Kujawa, Andrzej Kupilas, Florian, Kupilas, Maik Nawrat, Jakub Nowak, Tobiasz Pogrzeba, Maksymilian Taszycki, Nikodem Włodarczyk.
Opiekunami na tych zawodach byli: Pani Anna Skrzipietz i Pan Marcin Kondziela.