Misje Parafialne

Od niedzieli rozpoczęliśmy Misje Parafialne w naszej parafii. W poniedziałek i we wtorek gościliśmy w naszej szkole ojców Misjonarzy o. Cherubina i o. Jozafat. Ojcowie spotkali się z dziećmi aby na nowo sięgnąć do źródła, do tego czym tak na codzień żyjemy. Miłością, dobrocią, łagodnością, uczynnością. O. Cherubin podzielił się świadectwami z życia. We wtorek rozważaliśmy czym jest wiara? Czy wierzę? Gdzie każdy miał czas na refleksje aby zastanowić się czym jest wiara w moim życiu… Na koniec nie zabrakło piosenki z życzeniem ojców o dobre życie. Że warto żyć i cieszyć się że mam Kogoś kto wierzy we mnie, kto kocha mnie a jego imię to Jezus. P. Dyrektor wraz z uczniami podziękowala ojcom za ich obecność, jako dar wdzięczności dzieci dały ojcom obrazy z ich wizerunkiem, które namalowała mama Nikity Kusznyr ucznia z Ukrainy z 3 kl.

s. Kamila