Muzyka jest oknem na świat…

1 czerwca w naszej szkole, już po raz XXII odbył się Szkolny Przegląd Artystyczny. Wzięło w nim udział prawie 40 uczestników. Zaprezentowali się w piosence, tańcu, grze na instrumentach oraz w pokazach filmowych, ukazujących ich pasje i zainteresowania. Największa grupa występujących, to uczniowie klas I-III. Występy cieszyły się wielkim zainteresowaniem, wzbudziły wiele radości i entuzjazmu. Wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomy i medale. W tym roku Jury przyznało tylko złote i srebrne medale. Przegląd pozwolił lepiej poznać naszych uczniów. Mam nadzieję, że ich postawa, praca i wysiłek w rozwijaniu swoich zainteresowaniem, będzie najlepszym przykładem dla pozostałych uczniów. Warto podejmować wysiłek, by spełniać swoje marzenia.

Organizator przeglądu
Dorota Trojan