Nagrody za Akcję Sprzątania Świata

W dniu 25 marca, uczniowie klas 1-3 Publicznej Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Chróścicach otrzymali wyjątkowe wyróżnienia za swoje zaangażowanie w Akcję Sprzątania Świata z okazji Dnia Ziemi. Gmina Dobrzeń Wielki ufundowała dla nich dyplomy oraz książeczki edukacyjne.

W uroczystości wręczenia nagród osobiście uczestniczył Wójt Gminy Dobrzeń Wielki p. Piotr Szlapa, który podziękował dzieciom za ich wkład w ochronę środowiska. Dyplomy to wyraz uznania dla ich wysiłku i zaangażowania w sprzątanie terenu wokół szkoły.

Ale to nie koniec! Uczniowie klas 4-7 również mają powód do radości. W maju czeka na nich wyjątkowa wycieczka do Arboretum w Wojsławicach. To piękne miejsce, gdzie będą mogli cieszyć się przyrodą, obserwować roślinność, i dowiedzieć się więcej o ekosystemach.

Akcja Sprzątania Świata to nie tylko dbanie o czystość, ale także edukacja i promowanie odpowiedzialności za naszą planetę. Dziękujemy wszystkim za udział i życzymy dalszych działań na rzecz środowiska!

Małgorzata Samson