Niezapomniany bal karnawałowy

1 lutego, w naszej szkole odbył się bal karnawałowy dla dzieci klas 1-3, który okazał się niezapomnianym wydarzeniem dla wszystkich uczestników!
Uczniowi, ale i wychowawcy przebrani byli za swoje ulubione postacie z bajek, superbohaterów czy zwierzątka. Atmosfera była magiczna – kolorowe dekoracje, balony, muzyka sprawiły, że dzieci czuły się jak w bajkowym świecie. Korytarz szkolny zmienił się w miejsce pełne tańca, zabaw i radości. Po szalonej zabawie, przyszedł czas na odpoczynek i pyszny poczęstunek w klasach. Bal karnawałowy w naszej szkole to nie tylko okazja do świetnej zabawy, ale również czas na budowanie więzi, rozwijanie kreatywności i tworzenie wspólnych wspomnień, które pozostaną na długo w pamięci naszych uczniów.

Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do organizacji tego wspaniałego wydarzenia.

M. Nartowska