Pasowanie na ucznia

26 października 2023r w naszej szkole odbyła  się bardzo ważna uroczystość pasowania na ucznia. Jest to szczególny dzień, który na długo pozostanie w pamięci każdego ucznia klasy pierwszej. W tym dniu  dzieci oficjalnie przyjęte zostały do grona uczniów szkoły. Podczas uroczystości pierwszoklasiści pokazali, że potrafią pięknie śpiewać i recytować oraz tańczyć „Krakowiaka”. Najważniejszą częścią uroczystości, na którą wszyscy czekali było ślubowanie oraz pasowanie wielkim ołówkiem przez Panią Dyrektor Szkoły Dorotę Lewandowską -Jaroń. Pierwszaki głośno i z przekonaniem przyrzekały być dobrymi i pilnymi uczniami oraz rzetelnie wypełniać swoje obowiązki, o czym przypominać im będą otrzymane dyplomy. Po uroczystości pasowania odbył się poczęstunek i każdy mógł spróbować pysznego tortu. Wszystkim pierwszoklasistom życzymy jeszcze raz wielu sukcesów i radości.

Wychowawczynie klasy 1 a i 1 b
Angelika Zielińska i Renata Dąbrowska