Pasowanie na ucznia

Bardzo ważnym momentem w życiu każdego młodego człowieka jest ślubowanie i pasowanie na ucznia. To niezwykłe wydarzenie miało miejsce w naszej szkole dnia 24 października 2022 roku. W tym roku szkolnym ślubowanie składało 24 uczniów. Pierwszoklasiści pod opieką wychowawczyni Pani Sabiny Lazik – Wodarz przygotowali część artystyczną: wiersze, piosenki i tańce. Występ dzieci spotkał się z bardzo ciepłym przyjęciem. Artyści po każdym występie byli nagradzani gromkimi brawami.  Następnie pierwszoklasistów czekało uroczyste ślubowanie i tradycyjnie pasowanie na ucznia symbolicznym  wielkim  ołówkiem,  którego dokonała Pani Dyrektor Dorota Lewandowska-Jaroń p.o. Na pamiątkę aktu pasowania, uczniowie klasy pierwszej otrzymali dyplomy i broszki oraz upominki od klas trzeciej i drugiej. Po części oficjalnej dzieci zostały zaproszone na słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców. Uroczystość dostarczyła dzieciom, rodzicom   i zaproszonym gościom wielu miłych przeżyć i wrażeń.

Drodzy Pierwszoklasiści!

Życzę Wam wielu sukcesów w nauce!

Wychowawczyni Sabina Lazik-Wodarz