Piknik rodzinny

14 czerwca odbył się w naszej szkole Piknik Rodzinny. Program artystyczny przygotowały dzieci z klas młodszych. Tematyka piosenek i wierszy poświęcona była mamie i tacie. W ten sposób dzieci chciały okazać swoim rodzicom miłość i wdzięczność za trud i wychowanie. W tym dniu piękna pogoda umożliwiła nam występy pod nową wiatą. Uczniowie klasy trzeciej zaprezentowali scenkę, jak tata poznał mamę. Były oświadczyny, marsz weselny i owoc miłości – dziecko. Występy zakończyły się sympatycznym akcentem. Dasza i Sofia zaśpiewały piosenkę dla mam ukraińskich. Później rodzice rozłożyli koce i konsumowali to co zostało przyniesione w koszykach piknikowych. Dzieci biegały, grały w piłkę, korzystały z placu zabaw, a rodzice mogli porozmawiać ze sobą i miło spędzić czas na łonie natury. To było bardzo miłe spotkanie i z pewnością powtórzymy je za rok.

Dorota Trojan