PIŻAMOWE PARTY

W piątek 12 stycznia 2024 r. w naszej szkole odbył się Dzień Piżamy. Każdy, kto miał ochotę, mógł w tym dniu paradować po szkole w cieplutkiej
i mięciutkiej piżamie, w szlafroku i domowych kapciach. Na holu i korytarzu można było spotkać uczniów przebranych w postacie z krainy bajek. Były
księżniczki, czarownice, piraci, smoki, policjanci, kosmonauci, myszki, piłkarze…Ten dzień ma szczególne znaczenie, bo jest symbolicznym gestem
solidarności z dziećmi chorymi, przebywającymi na oddziałach onkologicznych. Dla tych dzieci piżama jest niestety ubiorem codziennym. To, co dla nas jest związane z odpoczynkiem i spokojem, dla innych jest symbolem walki o zdrowie i życie. Chcieliśmy w ten sposób okazać wsparcie wszystkim najmłodszym pacjentom i ich rodzinom.

Dziękujemy Wszystkim za udział w akcji!
Dorota Trojan

W piątek – 12.01. br. tuż przed feriami zimowymi w klasie drugiej odbyło się „Piżama party”. Uczniowie przepięknie prezentowali się w piżamach, a uśmiech nie znikał z ich twarzy, nawet pani wychowawczyni w tym dniu ubrana była w szlafrok. Zajęcia były prowadzone na wesoło. W klasie odbył się quiz znajomości lektury: „Rany Julek”!.Oczywiście w tym dniu nie zabrakło smakołyków, każdy przyniósł swoje przekąski i wspólnie oglądaliśmy filmy. „PIŻAMA PARTY” dostarczyło uczniom wiele radości i pozytywnych emocji, mających na celu integrację zespołu klasowego.

Sabina Lazik-Wodarz