Podsumowanie Matematycznego Kalendarza Adwentowego

W dniach od 1 do 17 grudnia 2021 uczniowie klas 4-8 mogli, swoje wyczekiwanie na upragnione Święta Bożego Narodzenia, odliczać z Matematycznym Kalendarzem Adwentowym.

Codziennie uczniowie mogli zdobyć zadanie, a na kolejny, przedstawić rozwiązanie swojemu nauczycielowi matematyki. Gra była “warta świeczki”, ponieważ za dobrze rozwiązane zadania można było zdobyć pozytywną uwagę, a nawet ocenę z aktywności z matematyki . Uczniowie naszej szkoły bardzo zaangażowali się w zdobywanie i rozwiązywanie zadań.
Uczniowie, którzy zdobyli pozytywne uwagi to :
klasa 4a: Barczyk Florian, Liliana Blacha, Czyrek Maja, Kokot Piotr, Labisz Michał, Skupień Sara, Taszycki Maksymilian, Zimmer Aleksander,
klasa 5a: Nawrat  Maik  ,  Nowak  Julia ,  Kampa  Julia ,  Włodarczyk  Nikodem ,
klasa 7a:  Pfeffer  Natalia ,  Wasik  Jessica ,
klasa 7b: Śniatała  Piotr ,  Siwek  Kacper , Labisz   Kamil ,  Taszycki  Aleksander
klasa 8b: Gandyra Sara , Leszczyńska Maria ,Torka Nadia .
Uczniowie, którzy zdobyli oceny za aktywność to :
Klasa 4a: Kaluża Krystian, Klasa 5a : Junger Kasjan.

Wszystkim uczniom Serdecznie Gratulujemy !

Nauczyciel matematyki
Karolina Pyrek