Przegląd artystyczny

„Muzyka daje duszę wszechświatowi, skrzydła umysłowi, lot wyobraźni, a wszystkiemu życie”. – Platon

22 czerwca 2022 odbył się XXI Szkolny Przegląd Artystyczny. Zainteresowanie jak zawsze było bardzo duże. Wystąpiło 56 uczestników, którzy zaprezentowali śpiew, grę na instrumentach, taniec oraz układ gimnastyczny. Uczniowie przygotowali również prezentacje ukazujące ich pasje i zainteresowania. Duża grupa uczniów wykonała utwory muzyczne na flażoletach, ale również na flecie, gitarze, skrzypcach i keyboardzie. Występy oceniało Jury w składzie: Siostra Kamila, Pani Małgorzata Samson i Pan Marcin Kondziela. Występy wzbudziły podziw i zaciekawienie. Rozdano dyplomy i ponad 60 medali. Warto rozwijać swoje zainteresowania i zdolności, bo to wzbogaca nasze wnętrze. Zachęcam wszystkich do aktywnego uczestnictwa w życiu kulturalnym szkoły i środowiska.

Dorota Trojan