Sukces Drużyny Futsalu

Drużyna futsalu dziewcząt z 7 klasy okazała się nie do zatrzymania podczas gminnych zawodów zdobywając 1 miejsce.Następnie dziewczyny awansowały do Finału powiatu.Turniej ten odbywał się w Popielowie.W pierwszym meczu pokonały zespół z PSP Dębie 4:1, udowadniając swoje umiejętności na boisku. Kolejny mecz przyniósł zaciętą rywalizację z PSP Popielów, kończąc się remisem 1:1. To jednak nie zatrzymało determinacji dziewcząt, które dzięki ogólnej dobrej postawie w turnieju awansowały do półfinału wojewódzkiego.
Wyniki te to nie tylko liczby na tablicy, lecz owoc ciężkiej pracy, zaangażowania i współpracy całej drużyny. Gratulujemy dziewczynom z 7 klasy i życzymy powodzenia w kolejnych etapach zawodów! Niech ducha sportowej rywalizacji i współpracy towarzyszy wam w półfinale wojewódzkim.
Naszą szkołę reprezentowali:Lena Gierok,Pauline Sobota,Emilii Stotko, Nikola Halupczok,Sonia Bernat,Anita Walkiewicz,Julia Nowak , opiekun Marcin Kondziela.