Światowy Dzień liczby Pi

Ale się działo 😀 ! 14.03 to data nieprzypadkowa 📍! Tego dnia nasi uczniowie dowiedzieli się dlaczego, ponieważ 14 marca obchodzimy jest Światowy Dzień liczby Pi. Z tej okazji, wiele wydarzyło się w naszej szkole. Odbyła się krótka inscenizacja 🎭 pt.: „Poznajmy liczbę Pi” przygotowana przez uczniów klas 7, pod kierownictwem Pani Karoliny Pyrek. Uczniowie swoim matematyczno-artystycznym występem zainteresowali 🤓 i rozbawili 😆 szkolną publiczność . Zorganizowany został również szkolny konkurs „Quiz o liczbie Pi” w którym rywalizowały klasy 7 i 8.

Wyniki konkursu :

I miejsce- klasa 7b

II miejsce – klasa 8b

III miejsce – klasa 8a

IV miejsce – klasa 7a

Rozstrzygnio Konkurs na „Pi Plakat”. Ilość prac naszych uczniów przeszła najśmielsze oczekiwania.

W kategorii klas I-IV
I miejsce – Amelia Kulig klasa IIa, Dawid Glatki klasa IIa,
II miejsce – Lena Kamińska klasa IIa, Alan Kubicki klasa IIa
III miejsce – Milena Lizoń klasa Ia, Sara Skupień klasa IVa

W kategorii klas V-VIII
I miejsce – Sonia Bernat klasa Va, Sebastian Fila klasa VIIb
II miejsce – Nikola Orlińska klasa VIIb
III miejsce –  Lena Gierok klasa Va

Dziękujemy za zaangażowanie, Gratulujemy zwycięzcom 👏🏻👏🏻👏🏻 oraz zapraszamy ponownie za rok !

Organizator:

Karolina Pyrek