Szkolny konkurs na krótką formę komiksową „Jedna z przygód Kubusia  Puchatka”

18 stycznia w kartce z kalendarza jest  DNIEM   KUBUSIA PUCHATKA  z tej okazji biblioteka zaprasza osoby zainteresowane do udziału w szkolnym konkursie na krótką formę komiksową   pt. „Jedna z przygód Kubusia Puchatka”. Zadaniem uczestników konkursu jest stworzenie komiksu, nawiązującego do cytatu    z książki A. A. Milne „ Czasem lubi się kogoś za mocno i to się nazywa miłość…”.

ZASADY UCZESTNICTWA W KONKURSIE NA KRÓTKĄ FORMĘ KOMIKSOWĄ    „Jedna z przygód Kubusia Puchatka”

Celem konkursu jest :

• Popularyzacja książki i czytelnictwa
  • Rozwijanie zainteresowań i możliwości twórczych
  • Rozwijanie u młodych czytelników wyobraźni i umiejętności artystycznej wypowiedzi
  • Łączenie umiejętności literackich i plastycznych.1.Konkurs jest adresowany do uczniów   klas 1-4 Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej   w Chróścicach.
  1. Każdy uczestnik ma prawo do złożenia tylko jednej pracy do biblioteki  do dnia 31 .01. 2022r.
  2. Praca konkursowa ma być wykonana samodzielnie.
  3. Komiks należy dostarczyć w formie papierowej .
  4. Komiks nie może przekraczać 3 jednostronnych kartek w formacie A4.
  5. Praca nie może być oprawiona.
  6. Każda praca powinna być podpisana czytelnie na odwrocie i zawierać :

– imię i nazwisko autora  oraz klasę ;

– dane kontaktowe (e-mail, telefon opiekuna).

1. Prace uczestników konkursu zostaną opublikowane na stronie internetowej szkoły, facebooku i Instagramie.

9.Najciekawsze prace zostaną nagrodzone od I- III miejsca.  Ponadto prace upiększą gazetkę biblioteki  szkolnej.

10. Uczestnictwo w konkursie jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na udostępnienie podstawowych informacji o uczestniku, przesłanych materiałów i ich promocję w kanałach informacyjnych Publicznej Szkoły Podstawowej w Chróścicach.

11.Dostarczone prace będzie równoznaczne z akceptacją postanowień niniejszego regulaminu.

Zapraszam do udziału : Sabina Lazik-Wodarz