Trzecie miejsce w powiecie

Futsal to dynamiczna odmiana piłki nożnej halowej, zyskująca coraz większą popularność wśród młodych adeptów sportu. Chłopcy z 7 klasy naszej szkoły doskonale to potwierdzają, zdobywając pierwsze miejsce na zawodach gminnych. To był dopiero początek ich sukcesów. Po udanym starcie na szczeblu gminy, nasi utalentowani zawodnicy
przystąpili do półfinału powiatowego, gdzie pokazali swój nieposkromiony zapał do gry. Zajęli zaszczytne drugie miejsce, co zapewniło im bilet do finału powiatowego. W walce o miano najlepszej drużyny w powiecie chłopcy stanęli przed trudnym zadaniem, ale ich determinacja nie znała granic. Z wynikiem trzeciego miejsca zdobyli zasłużone uznanie, potwierdzając wysoki poziom umiejętności i współpracy na boisku. Sukces tej młodej drużyny futsalowej nie tylko przynosi dumę naszej szkole, ale również inspiruje innych do pasji i zaangażowania w świat sportu. Dla chłopców z 7. klasy to nie tylko wyniki, ale także niezapomniane chwile spędzone na boisku, rozwijając przy tym swoją pasję do futsalu. Gratulujemy im serdecznie i życzymy dalszych sukcesów na sportowej ścieżce!
Naszą szkołę reprezentowali: Filip Cossbau,Nikodem Włodarczyk,Tobiasz Pogrzeba,Jakub Nowak,Marcel Purchla, Maik Nawrat,Patryk Kwosek,opiekun Marcin Kondziela.